Hovorí sa o nás
 

Medzinárodné dobrovoľnícke tábory sú pre každého
Bratislava,  30. marec 2023. Prihlasovanie na letné medzinárodné dobrovoľnícke tábory v zahraničí a na Slovensku začína. Dobrovoľníci si môžu vybrať z táborov vo Francúzsku, Nemecku, Španielsku, Taliansku, na Islande, či v exotickejších krajinách ako Mexiko, Srí Lanka, Japonsko, Kambodža a ďalšie. Tábory nájdu na www.inex.sk.  
Zaži leto s kamarátmi z celého sveta na dobrovoľníckom tábore

Bratislava, 21. máj 2022. Dobrovoľnícke tábory vo vzdialenejších krajinách ako Mexiko, Kostarika, Južná Kórea sú opäť otvorené. Menej skúsení cestovatelia si vedia vybrať z európskych krajín, zvoliť si môžu aj Slovensko. Dobrovoľníci stretnú mladých ľudí z celého sveta na medzinárodných dobrovoľníckych táboroch, ktoré nájdu na www.inex.sk.

Učme sa hodnotám solidarity a ľudskosti na medzinárodnom dobrovoľníckom tábore

V tomto roku viac ako po minulé roky si potrebujeme vydýchnuť a načerpať sily v inom prostredí alebo krajine. Prihlasovanie na letné medzinárodné dobrovoľnícke tábory v Nemecku, Španielsku, Francúzsku, na Islande, či vzdialenejších krajinách začína a aktuálne ponuky nájdu dobrovoľníci na webstránke www.inex.sk. Veríme, že Ukrajina si čoskoro ubráni svoju nezávislosť a aj naši dobrovoľníci budú môcť pomáhať pri jej obnove.

Dá sa byť medzinárodným dobrovoľníkom v čase pandémie?

Obmedzenie osobných stretnutí ovplyvnilo aj medzinárodné dobrovoľníctvo. Napriek sťaženým podmienkam cestovať sa mladí ľudia z Indonézie, Malajzie, Filipín, Kolumbie, Slovenska, Francúzska, Nemecka, či iných krajín stretli na virtuálnych aktivitách.

Využi leto zmysluplne na letnom dobrovoľníckom tábore

Už 28. rok majú slovenskí dobrovoľníci možnosť zúčastniť sa medzinárodných dobrovoľníckych táborov na Slovensku alebo v zahraničí. Vycestovať sa dá do Nemecka, Francúzska, Španielska, Talianska, či iných európskych krajín. Uverejnené sú na webstránke www.inex.sk.

„Dobrovoľnícka dovolenka“ na Slovensku
100. výročie medzinárodných dobrovoľníckych táborov, tzv. workcampov oslavujeme v tomto roku najmä na Slovensku. Dobrovoľníkov počas prázdnin privíta Obišovský a Čierny hrad, dedinka Slatinka pri Zvolene, či umelecké centrum v rodnej obci Ivana Kraska, Lukovištia. Tábory sú uverejnené na webstránke www.inex.sk.
Medzinárodné dobrovoľnícke tábory v zahraničí oslavujú už 100 rokov

Prvý medzinárodný dobrovoľnícky tábor, tzv. workcamp sa uskutočnil vo vojnou zničenej francúzskej dedinke Verdun. Vďaka táborom dobrovoľníci spoznávajú ľudí z rôznych krajín, kultúr a pri tom pomôžu. Súčasná situácia ich preniesla aj do online prostredia a vznikli virtuálne workcampy. Jazykové tábory, pomoc s prieskumom hradov a iné sú zverejnené na  stránke www.inex.sk.

V prípade záujmu o viac informácií nás prosím kontaktuje emailom na out(zavinac)inex.sk alebo telefonicky 0948 968 030.

INEX v médiách v roku 2019
V roku 2019 na Slovensku zorganizujeme 8 workcampov - medzinárodných dobrovoľníckych táborov. Prečítajte si o niektorých z nich ako napr. Hrad Brekov, hrad Uhrovec
Slovenským hradom pomôžu dobrovoľníci zo zahraničia
Tlačová správa: Slovenským hradom pomôžu dobrovoľníci zo zahraničia

Už 26. rok prídu na Slovensko pomáhať dobrovoľníci z celého sveta. Tento rok privítame 68 dobrovoľníkov z Brazílie, Dánska, Taiwanu, Nemecka, Talianska, Turecka a iných krajín na 8 medzinárodných dobrovoľníckych táboroch (workcampoch).

V prípade záujmu o viac informácií nás prosím kontaktuje emailom na out(zavinac)inex.sk alebo telefonicky 0905 501 078.
Choď, pomáhaj a poznávaj ako dobrovoľník
Tlačová správa: Choď, pomáhaj a poznávaj ako dobrovoľník

Dobrovoľníci zo Slovenska sa začínajú prihlasovať na medzinárodné dobrovoľnícke tábory po celom svete.  Vďaka nim spoznajú rôzne krajiny, kultúry a pritom pomôžu. Majú možnosť si vybrať z ponuky 1400 táborov v Nemecku, Španielsku, Taliansku, Portugalsku, či v exotike Japonska, Taiwanu, Južnej Kórei a iných krajín uvedených na stránke www.inex.sk.

V prípade záujmu o viac informácií nás prosím kontaktuje emailom na out(zavinac)inex.sk alebo telefonicky 0905 501 078.
Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Oboznámiť sa podrobnejšie