Daruj radosť 160 klientom z DSS Integra a OZ Barlička!Opis fotky nie je k dispozícii.
Aj v tomto roku bude INEX Slovakia  rozdávať  radosť!  
Pridajte sa, prosím, k nám a pomôžte pripraviť mikulášske  a vianočné prekvapenie pre našich 160 kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave a Senci a OZ Barlička v Prešove.
Integra a Barlička poskytujú pomoc a starostlivosť o deti a ľudí s rôznym druhom a stupňom postihnutia, snažia sa odstraňovať bariéry, ktoré bránia ľuďom s postihnutím uplatniť sa v spoločnosti.
Každoročne INEX Slovakia spolu so slovenskými a zahraničnými dobrovoľníkmi pre klientov Integry a Barličky organizujú  v priebehu  roka  rôzne zábavné, športové a edukatívne aktivity (Medzinárodný tábor, Športový deň, Halloween, Mikuláš ...), vďaka ktorým aspoň trošku narušíme stereotyp a všednosť ich dní.
Preto by sme na Mikuláša a Vianoce chceli spoločne s Vašou pomocou rozdať trochu radosti vo forme mikulášskych/vianočných balíčkov, ktoré klientom odovzdáme na spoločnom stretnutí  a aspoň takto im zlepšíme dni a vyčaríme úsmev na tvári.
Darovať môžete:

  • darčeky, ktoré prinesiete na INEX Slovakia (zdravé sladkosti, výkresy, potreby na kreatívne tvorenie, pre seniorov krém Sudokrem, sprchový gél, zubné pasty – kefky, ...)

alebo 

  • finančný dar na účet v Tatrabanke a.s. IBAN SK26 1100 0000 0026 6745 5125, uveďte  VS 1012022  (ak máte záujem, aby sme Vaše priezvisko uviedli v zozname darcov, prosím, do správy pre prijímateľa uviesť priezvisko). Výška príspevku je dobrovoľná. Za vyzbierané peniaze nakúpime vyššie uvedené darčeky.


Pomôžte nám zlepšiť informovanosť o dobrovoľníckych a vzdelávacích aktivitách!

 

GT informovanie


Naša organizácia už od roku 1993  pomáha mladým ľuďom osobnostne rásť za pomoci medzinárodného dobrovoľníctva a neformálneho vzdelávania. 
Vďaka INEX Slovakia mladí ľudia spoznávajú nové kultúry, krajiny, kamarátov z celého sveta, zlepšujú si jazykové schopnosti, kompetencie a získavajú nevšedné zážitky  a skúsenosti. Vďaka multikultúrnemu prostrediu sa učia tolerancii, predchádzať možným rasistickým, xenofóbnym a nenávistným prejavom.


Mnohí mladí ľudia o týchto možnostiach nevedia, a preto by sme sa im chceli priblížiť pomocou online nástrojov.  Za získané peniaze by sme radi vylepšili:

          *  našu prácu na sociálnych  sieťach
          *  upravili dizajn našej  webstránky inex.sk a prispôsobili pre
              používanie na mobiloch.
Budeme veľmi radi, ak by ste nás podporili finančne a spolu tak prispeli k rozvoju spoločnosti na Slovensku.


Peniaze môžete darovať na účet v  Tatrabanke a.s. IBAN SK26 1100 0000 0026 6745 5125 (ak máte záujem, aby sme vaše priezvisko uviedli v zozname darcov – prosím do správy pre prijímateľ uviesť priezvisko). 

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý projekt podporiť, môžete podporiť oba:
(Tvoj príspevok sa rozdelí medzi oba projekty rovným dielom.)

Ďakujeme! 


Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Oboznámiť sa podrobnejšie