Blog
 

Robí správny líder chyby?
04.05.2022 14:39

Líder skupiny. Líder krajiny. Líder tímu. Líder sem, líder tam. Zdá sa, že tento pojem sa v našom slovníku a v oblasti pracovného trhu udomácnil. Zrejme by sme na internete našli aj niekoľko článkov o tom, ako byť správny, dokonalý líder. Až na to, že dokonalý líder neexistuje. Alebo existuje?

Kategória: Líderstvo
Matejova EVS vo Švajčiarsku
02.05.2022 13:09

Môj rok dobrovoľníctva bol rokom zmien a poznávania. Spoznal som priateľstvo, ale aj čo to znamená byť psychicky úplne na dne.


Kategória: EZS zahraničie
A Finn in Slovakia - A two-day visit to Vienna
24.03.2022 16:17
Because of the rather chilly weather, I decided to visit Vienna for two days. I found completely different kind of vibe compared to Bratislava, fascinating museums and a cool hostel.
Kategória: EZS Slovensko
Hankin ESC projekt po pol roku v Chorvátsku
24.03.2022 11:38
Hanka je na ESC projekte v Chorvátsku už pol roka. Prečítajte si ako zbiera cenné skúsenosti, v rámci projektu "Building an Inclusive Society", koľko toho zažila a ako sa jej darí napĺňať ciele projektu.
Kategória: EZS zahraničie
A Finn in Slovakia - First Expressions
18.03.2022 12:09
10 days in Bratislava has already passed and it's time to write my first blog post! Adaptation to the new living environment has progressed rapidly and successfully. Here is my thoughts and few pictures.

Best regards, Konsta :-)
Kategória: EZS Slovensko
Two last months of my beloved project
12.12.2021 16:37
The two last months of the year and the project are here, with so much good stuff being done. I said goodbye to loving friends and people I met in Slovakia. Nice memories and experiences waited for me!
Kategória: EZS Slovensko
October's diary
03.11.2021 15:53
The end of our project is close but not the fun, the trips and activities that are waiting for us! I am constantly meeting new and interesting people. So glad, I am part of it!
Kategória: EZS Slovensko
Prvé 2 mesiace v Chorvátsku na ESC projekte :)
10.11.2021 14:14
Naša ESC dobrovoľníčka Hanka je na dlhodobom dobrovoľníckom projekte cez program Európsky Zbor Solidarity. Zúčastňuje sa projektu našej partnerskej organizácie Amazonas s názvom Building an inclusive society v Záhrebe v Chorvátsku. 
Jej zážitky za necelé 2 mesiace stoja za prečítanie. 
Kategória: EZS zahraničie
Grécky Hopeland – ESC Projekt Greenovation 2021
26.10.2021 10:36

Na svoj dobrovoľnícky, 6-týždňový ESC projekt Greenovation som sa dostala úplnou náhodou, keď som COVID pozitívna karanténovala v maličkom byte s Grékom Illiasom počas štúdia v Slovinskom Maribore. Počas tých dlhých, neslobodných dní sme prebrali množstvo tém-netém. Spomínala som mu, ako by som niekedy chcela skúsiť dobrovoľníctvo a ako mi počas štúdia na vysokej škole chýba príroda a fyzická práca. Bol to práve on, čo mi povedal, že organizácia v ktorej pracuje má projekt presne pre mňa. A mal teda pravdu!

Kategória: EZS zahraničie
September's diary
28.09.2021 12:10
New things coming in my way through my trip here! I am glad sharing these experiences with all of you!
Kategória: EZS Slovensko
Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Oboznámiť sa podrobnejšie