Školenia pre lídrov

Bol si v zahraničí na workcampe a chceš vyskúšať, aké to je "BYŤ LÍDROM"? Chceš sa naučiť ako lepšie viesť ľudí, riešiť konflikty, ako sa zachovať pri strete s cudzou kultúrou alebo ako podať prvú pomoc? Rád by si našiel kamarátov, ktorí vybočujú z nudy? Alebo si len zvedavý, aké je to neformálne vzdelávanie?

 

Tak to máš FAKT šťastie. INEX Slovakia každý rok organizuje sériu školení pre budúcich lídrov dobrovoľníckych táborov, kde sa nezvyklými spôsobmi učíme rôznym tzv. „soft skills“, ktoré väčšinou súvisia s komunikáciou a prácou s ľuďmi.

maskot

Okrem toho, že sa na našich školeniach môžeš všeličo naučiť, nebude to len papier do šuflíka, sú totiž akreditované Ministerstvom Školstva Slovenskej Republiky. Školenia sú vedené našimi skúsenými lektormi zo Školiteľského tímu, ktorý pobehali rôzne školenia doma i v zahraničí a ver, že sršia nápadmi. Robia to vo svojom voľnom čase a zadarmo, takže im patrí veľká vďaka.

 

 


Tento náš školiaci cyklus má tri dôležité časti:

 

Miki Víkendovka

Prvá z nich je Miki Víkendovka vždy v Novembri, ide o zahrievacie kolo, kde sa stretneme, trošku spoznáme a mierne vhupneme do niekoľkých aktivít, aby sme nikoho nevystrašili.

 

1.školenie

Nasleduje teoretické školenie a akokoľvek hrozivo to znie, nebudeme sedieť v školských laviciach a určite sa nebudeme nič učiť naspamäť, naopak, zabavíme sa a pritom na správne postupy prídeme sami. Toto všetko sa zvyčajne odohráva v marci. Ak sa rozhodneš prísť, pozrieme sa na to, ako viesť ľudí, ako s nimi komunikovať, stmeliť ich a rozbiť všetky ľady

 

2.školenie

Posledné školenie je praktické, všetko, na čo sme spolu prišli na teoretickom školení, si vyskúšame na vlastnej koži, dúfame že nie si alergický na zážitky! A čo budeme presne robiť? Zistíme, ako sa nemá pracovať, ako riešiť neštandardné situácie, alebo hospodáriť s peniazmi a ako to celé dopadne, keď si dáme zážitkovú hru.

 

Ešte nevieš, či pôjdeš? Jesť ti chutí?  Tak hybaj.

 

Najbližšie dátumy školení nájdeš v našom kalendári.

 

 

Ako sa prihlásiť?

Jednoducho napíš nám na inex(zavináč)inex.sk a my ti pošleme bližšie informácie kedy, kde a ako .....

 

Vedeli ste, že?

"2 - 3 týždňové workcampy, víkendové workcampy, jednodňové dobrovoľnícke projekty, mládežnícke výmeny, európska dobrovoľnícka služba, školenia.... a vlastné dobrovoľnícke projekty podporujú postup po rebríku participácie nahor."

Kalendár udalostí

po ut st št pi so ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Chcete dostávať informácie?

Ak si želáte, aby sme Vás informovali o našich novinkách a pripravovaných akciách, pošlite nám, prosím, Vašu e-mailovú adresu.