INEX pracovné skupiny

INEX v súčasnosti prevádzkuje dve pracovné skupiny. Pokiaľ by si mal/a záujem, môžeš sa aj ty do nejakej dostať, alebo pokiaľ by si mal nápad na vlastnú skupinu a máš pocit, že by mohla nejako s nami súvisieť, ozvi sa! Poďme sa teda na tie existujúce pozrieť:

 

Promo tím:

INEX promotion, alebo aj promo tím je skupina dynamických mladých ľudí, ktorí by radi pomohli spropagovať INEX, dobrovoľníctvo alebo neformálne vzdelávanie. Skladáme sa naozaj z pestrých ľudí, niektorí z nás sú akční a chodia na rôzne udalosti či festivaly, iní sú umelecky tvoriví a navrhujú rôzne materiály a plagáty, ľudia, čo vedia prezentovať a predať sa, alebo aj ľudia so strategickým myslením. Neveríme že sa v tom nenachádzaš. Stretávame sa párkrát do mesiaca, poobede.  Dá sa s nami veľa zaujímavého zažiť a užitočného naučiť. Takže nerieš prečo neprísť a príď riešiť k nám. Hlavou promo tímu je Mirka out(zavináč)inex.sk

 

Školiteľský tím:

Naši školitelia nie sú žiadny sivobradý starci. Sú to mladí dynamickí ľudia, z ktorých mnohí sa zúčastnili rôznych školení doma i v zahraničí a spája ich chuť mladých ľudí naučiť niečo čo v škole nenájdu, tak ako by to normálnych učiteľov ani nenapadlo. Učiť ich baví, keď to baví aj učiacich sa. Používajú metodológiu neformálneho vzdelávania a participatívneho učenia, čo znamená, že k učeniu prispievajú všetci, nielen oni. Školiteľský je len na pozvánku :) takže ak si myslíš že tam patríš, treba sa snažiť. Vedie ho Barbi.

Kalendár udalostí

po ut st št pi so ne
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Chcete dostávať informácie?

Ak si želáte, aby sme Vás informovali o našich novinkách a pripravovaných akciách, pošlite nám, prosím, Vašu e-mailovú adresu.