Čajové dejchánky

„Čajové Dejchánky“ je pravidelné stretávanie sa našich dobrovoľníkov organizované kanceláriou INEX-u Slovakia a vždy na nejakú tému. Zväčša sa stretnutia konajú priamo v kancelárii, no pri vhodnej príležitosti sa organizujú i mimo nej.

 

maskot7

ČČČČČČČÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ?

 

Tak ešte raz. Na svete je veľa zaujímavých vecí, ale nie všetci dokážeme zažiť a naučiť sa všetko. Keďže naši dobrovoľníci sú rozlietaní po celom svete a robia plno netradičných vecí, radi sa o svoje zážitky podelia. Chceš vedieť ako cestovať po Indii za pár drobných? Alebo ako si vytvoriť nohavičky z akrylovej špongie ktoré sa dať použiť na umývanie riadu bez saponátu? Zase aby sme neboli úplný exoti, občas zbehneme na nejaký dobrý film, alebo si niečo pekného vyrobíme.

 

Väčšinou sa stretávame v poobedňajších až večerných hodinách raz za dva týždne, ozvi sa nám, ak chceš vedieť čo chystáme, alebo sa len zapíš na odber nášho newslettra a bude :) Za Čajové Dejchánky sú zodpovední naši EVS dobrovoľníci.

Všetky nové a najbližšie čajové dejchánky nájdeš v našom kalendári. A potom len stačí prísť a zapojiť sa do nich :)

 

Vedeli ste, že?

"2 - 3 týždňové workcampy, víkendové workcampy, jednodňové dobrovoľnícke projekty, mládežnícke výmeny, európska dobrovoľnícka služba, školenia.... a vlastné dobrovoľnícke projekty podporujú postup po rebríku participácie nahor."

Kalendár udalostí

po ut st št pi so ne
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Chcete dostávať informácie?

Ak si želáte, aby sme Vás informovali o našich novinkách a pripravovaných akciách, pošlite nám, prosím, Vašu e-mailovú adresu.